Zmiana terminu konferencji InterTechDoc’2020

Drodzy Doktoranci, z uwagi na szerzenie się koronawirusa w Polsce - działając w zgodzie z Zarządzeniem nr 46/2020 JM Rektora Politechniki Śląskiej, informujemy, że tegoroczna V Międzynarodowa Konferencja Doktorantów Uczelni Technicznych InterTechDoc'2020 NIE odbędzie się w planowanym terminie. Jednocześnie informujemy, że trwają prace na ustaleniem nowego terminu konferencji. Dołożymy wszelkich starań aby mogła odbyć się ona jeszcze w tym roku akademickim. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Niezależnie od terminu konferencji publikacja pełnych wersji przesyłanych przez Was artykułów ukaże się do końca września 2020. Osoby zainteresowane wydaniem artykułu proszone są o przesłanie wiadomości na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu otrzymania szczegółowych informacji. Formatka do pobrania tutaj.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. To wszystko dla Waszego dobra.

Osoby, które dokonały wpłat opłaty konferencyjnej i są pewne, że nie są zainteresowane wzięciem udziału w konferencji w późniejszym terminie prosimy o wiadomość na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i poinformowaniu o chęci zwrotu pieniędzy

V Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2020

W imieniu Uczelnianej Rady Doktorantów Politechniki Śląskiej oraz Biura Karier Studenckich mamy zaszczyt zaprosić na „V Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2020”, która odbędzie się w dniach 1-3 kwietnia w Ustroniu.
Konferencja zapewnia możliwość zaprezentowania i publikacji wyników swoich badań, dyskusję oraz specjalistyczne warsztaty i szkolenia zorganizowane trzeciego dnia konferencji. Język obowiązujący podczas konferencji (do wyboru podczas prezentacji) to język polski (gospodarza) lub angielski (międzynarodowy). Uczestnictwo w Konferencji obejmuje: zakwaterowanie w Hotelu Jaskółka w Ustroniu, pełne wyżywienie (hotelowa kuchnia na życzenie gości uwzględnia diety wegetariańskie oraz bezglutenowe), udział w warsztatach, szkoleniach, prezentacjach naukowych, spotkaniach towarzyszących oraz publikację swojego artykułu w materiałach pokonferencyjnych w postaci Zeszytu Naukowego z nadanym numerem ISBN. Ponadto, po akceptacji komitetu naukowego, planowane jest wydanie najlepszych artykułów w punktowanych czasopismach naukowych.

Zapisy: https://forms.gle/zbt6ULoKJ1Q4gDq3A

Więcej informacji w zakładce konferencja InterTechDoc'2020.

IV edycja Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2019

IV edycja Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2019 organizowanej wspólnie przez Uczelnianą Radę Samorządu Doktorantów, Biuro Karier Studenckich oraz Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Śląskiej dobiegła końca. W tym roku blisko 100 prelegentów miało możliwość zaprezentowania wyników prowadzonych przez siebie badań. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zapraszamy na kolejną edycję za rok!

Bal Doktoranta i Absolwenta 2020

Doktoranci, Pracownicy i Absolwenci Politechnika Śląska! Nadszedł ten wielki dzień! Już dziś zarezerwujcie swoje miejsca na najlepszej zabawie karnawałowej tego roku! Widzimy się 7 lutego, o godz. 20:00 w przepięknej, zabytkowej sali Stara Szwajcaria. Koszt udziału: 120 zł/osoba. Zapisy i szczegółowe informacje odnośnie wpłat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Razem z Politechnika Śląska, Biuro Karier serdecznie Zapraszamy!

InterTechDoc 2019

Szanowni Państwo,

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów wraz z Biurem Karier Studenckich i Biurem ds. Osób Niepełnosprawnych mają przyjemność zaprosić Państwa na
„IV Międzynarodową Interdyscyplinarną Konferencję Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’ 2019”, która odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2019r. w Ustroniu.
Konferencja będzie obejmowała możliwość zaprezentowania i publikacji wyników swoich badań, dyskusję oraz specjalistyczne warsztaty i szkolenia zorganizowane przez Biuro Karier Studenckich oraz Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych .
Więcej informacji w zakładce strony.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Please publish modules in offcanvas position.