Zmiana terminu nadsyłania artykułów InterTechDoc'2020

Drodzy Doktoranci. Informujemy o zmianie terminu nadsyłania pełnych wersji artykułów. Osoby które wyraziły chęć ich wydania, do końca września 2020 proszone są o przesłanie poprawnie sformatowanych artykułów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do 31.07.2020.

KONKURS Three Minute Thesis®(3MT)

 

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów – Politechniki Śląskiej, Centrum Popularyzacji Nauki oraz Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Politechniki Śląskiej, chcemy serdecznie zaprosić na konkurs doktorantów śląskich uczelni - Three Minute Thesis®(3MT).
Konkurs odbędzie się w Gliwicach na terenie Politechniki Śląskiej (07.11.2020 – eliminacje w Centrum Popularyzacji Nauki PŚ, 20.11.2020 – finał w Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko), udział w konkursie jest bezpłatny. Rejestracja oraz wszystkie szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej www.cpn.polsl.pl/3MT
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Zespół Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej
Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów Politechniki Śląskiej
 

 

Ankieta dotycząca prowadzenia zdalnych zajęć na Politechnice Śląskiej - doktoranci

Doktoranci! Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej zdalnego kształcenia realizowanego na naszej uczelni: https://forms.gle/P6LH1v6s6yWAtxBn6
Weźcie udział w ankiecie i pomóżcie udoskonalić zajęcia oraz funkcjonowanie Platformy Zdalnej Edukacji.
Trzymajcie się zdrowo!

 

Artykuły InterTechDoc'2020

Drodzy Doktoranci, do tej pory nie udało nam się ustalić nowego terminu konferencji. Niemniej zgodnie z tym co podaliśmy wcześniej, planujemy publikację pełnych wersji artykułów, osób które wyraziły chęć ich wydania, do końca września 2020. Osoby te proszone są o przesłanie poprawnie sformatowanych artykułów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.do 30.06.2020.

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

W imieniu Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne. Niech ten wspaniały czas będzie pomimo panującej sytuacji będzie jak najbardziej rodzinny, pogodny, radosny, pełen uśmiechów i spokoju, w którym zdołacie odpocząć od codzienności.

Please publish modules in offcanvas position.