InterTechDoc 2024

Conference Regulations

[English version below]

Drodzy Doktoranci!

Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów, Biuro Karier Studenckich i Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami pragną zaprosić Was do uczestnictwa w IX Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Uczelni Technicznych InterTechDOC’24.

Konferencja, o której mowa to dwa dni referatów, szkoleń i wspólnej debaty nt. aktualnie prowadzonych badań. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 maja br. w Ustroniu.

Koszt udziału:

450 PLN

Zapisy przyjmujemy do 30.04.2024 r. przez formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/BD38swzsZG

Uczestnicy konferencji mają możliwość opublikowania artykułu w materiałach pokonferencyjnych w formie rozdziału w monografii. Pełne teksty publikacji sformatowane zgodnie ze wskazówkami wydawniczymi wraz z oświadczeniami [1] [2] [3] należy przesłać do 30.04.2024 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

[English version]

Dear PhD Students!

The PhD Candidates’ Council, Student Career Office and Office for People with Disabilities would like to invite you to participate in the 9th International Interdisciplinary Conference of Technical Universities InterTechDOC'24.

The conference consists of three days of lectures, training and a joint debate on the current research. The event will be held on 20-21st of May 2024 in Ustroń.

Cost of participation:

450 PLN

We accept registrations until 30.04.2024 via the application form: https://forms.office.com/e/BD38swzsZG

Conference participants have the opportunity of publishing an article in the post-conference materials in the form of a chapter in the monograph. Full texts of publications formatted in accordance with publishing guidelines and the author's statement[1] [2] [3] should be sent 30.04.2024 to: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

In case of any questions, please do not hesitate to write: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.