VI edycja Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uczelni Technicznych – InterTechDoc’2021 organizowanej wspólnie przez Uczelnianą Radę Samorządu Doktorantów, Biuro Karier Studenckich oraz Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami Politechniki Śląskiej dobiegła końca. Były to trzy dni wypełnione referatami i szkoleniami. Trzeciego dnia podczas uroczystego zamknięcia konferencji Prorektor ds. Infrastruktury i Promocji dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. PŚ wręczył nagrody dla najlepszych referatów. W tym roku blisko 40 prelegentów miało możliwość zaprezentowania wyników prowadzonych przez siebie badań. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i zapraszamy na kolejną edycję!