Katarzyna Turoń

Tel. wew. 42-96

Barbara Balon

Wydział Mechaniczny Technologiczny
Katedra Automatyzacji Procesów Technologicznych i Zintegrowanych Systemów Wytwarzania

pok. 295

Katedra Biosensorów i Przetwarzania Sygnałów Biomedycznych

pok. 210

Tel. wew. 74-63

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mateusz Tomczyk

Katedra Chemicznej Organicznej, Bioorganicznej i Biotechnologii

pok. n1/19

Tel. wew. 22-91

W sprawie zawartości niniejszej strony internetowej kontaktować się można pod adresem:

Please publish modules in offcanvas position.