Adam Niewiadomski

Tel. wew. 28-03

Barbara Balon

Wydział Mechaniczny Technologiczny
Instytut Automatyzacji Procesów Technologicznych i Zintegrowanych Systemów Wytwarzania

pok. 295

Tel. wew. 29-17

Barbara Lisiecka

Wydział Mechaniczny Technologiczny
Zakład Materiałów Nanokrystalicznych i Funkcjonalnych oraz Zrównoważonych Technologii Proekologicznych

pok. 362

Tel. wew. 26-03

Monika Olesiejuk

pok. n1/205

Tel. 30-56

Bartłomiej Sobel

pok. 282/1

Tel. wew. 14-58

Liwia

Sozańska-Jędrasik

pok. 352

Tel. wew. 18-41

Mariusz Zalewski

pok. n1/212

Tel. wew. 19-07

Monika Żogała

Katedra Eksploatacji Złóż

pok. 885

Tel. wew. 29-96

W sprawie zawartości niniejszej strony internetowej kontaktować się można pod adresem: