Anna Kiljan

Instytut Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych
Zakład Materiałów Nanokrystalicznych i Funkcjonalnych oraz Zrównoważonych Technologii Proekologicznych
pok. 282C

Tel. wew. 19-36

Krzysztof Bernacki

Wydział Automatyki, Elektroniki i Informatyki
Instytut Elektroniki
pok.

Tel. wew.

Agnieszka Gaschi-Uciecha

Wydział Organizacji i Zarządzania
pok.

Tel. wew.

Dawid Cichocki

Instytut Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych
Zakład Technologii Procesów Materiałowych, Zarządzania i Technik Komputerowych w Materiałoznawstwie

Gaweł Tomasz

Tel. wew. 24-83

Magdalena Zorychta

Tel. wew. 14-58

W sprawie zawartości niniejszej strony internetowej kontaktować się można pod adresem: