Wiosna w AIP Politechniki Śląskiej!

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej zaprasza na spotkanie z cyklu „Młody Przedsiębiorca”:

PRAWO, A POCZĄTEK BIZNESU

Nurtują Cię zagadnienia prawne związane z założeniem jednoosobowej firmy lub spółki z o.o.?
Na tym spotkaniu znajdziesz odpowiedzi na te pytania!
Zdobędziesz też podstawową wiedzę o aspektach prawnych w różnych formach działalności gospodarczej.
Są to wiadomości niezbędne do założenia własnej firmy!

Spotkanie odbędzie się w środę 20.04 o godz. 14:00 w siedzibie AIP Politechniki Śląskiej przy ul. Banacha 7 w Gliwicach.

Prowadzący: Piotr Łysko (Kancelaria Prawna HGŁ)

Na spotkanie obowiązują zgłoszenia: wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. e-mail zawierający: imię i nazwisko, Wydział na którym studiujesz/ukończony Wydział.

Przypominamy entuzjastyczne i pozytywne reakcje po ostatnim spotkaniu z Piotrem Łysko! Zapraszamy!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1059214250782351/

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej